AKTUALNOŚCI

ZAPRASZAMY W SOBOTY
Pracownia czynna jest również w soboty, w godz. od 9.00 do 14.00.

OSZCZĘDZAJ CZAS!
Teraz nie musisz do nas przyjeżdżać, aby zostawić pracę do wydruku. Wystarczy, że prześlesz do nas plik e-mailem. My go wydrukujemy i zadzwonimy do Ciebie jak będzie gotowy do odbioru.

SKŁADANIE RYSUNKÓW - GRATIS!
Każdy, kto zamówi druk rysunków wielkoformatowych za 1000 zł brutto, otrzyma bezpłatnie usługę składania 10 rysunków do formatu A4.

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW DO DRUKU
Aby dobrze przygotować pliki do wydruku pobierz sterowniki

Szanowni Państwo,

Jesteśmy do Państwa usług, nieprzerwanie, już ponad 25 lat. Z biegiem czasu rośnie nasze doświadczenie i profesjonalizm oraz związana z tym jakość i zakres usług. To dzięki Państwu staliśmy się niedoścignionym wzorem dla wielu innych firm. Dzięki nowym rozwiązaniom* jesteśmy w stanie zaoferować kopie i wydruki o niedostępnych do tej pory rozmiarach i jakości oraz na różnorodnych materiałach (siatka, płótno itp.).

Posiadamy kopiarki cyfrowe (kolorowe i czarno-białe A4, A3) firmy Canon, plotery wielkoformatowe OCE (laserowy czarno-biały o maksymalnej szerokości 914mm, kolorowy atramentowy o szerokości 1524mm), profesjonalne skanery (do materiałów refleksyjnych i transparentnych), skanery wielkoformatowe (kolorowe i czarno-białe) o maksymalnej szerokości 914mm.

Oferujemy także prace dodatkowe takie jak: oprawa lub składanie prac, naklejanie na powierzchnie twarde, foliowanie. Wprowadziliśmy nowe usługi - retusz i czyszczenie zdjęć, skanowanie, archiwizację map i rysunków wielkoformatowych (w formacie TIFF) na dowolnych nośnikach.

Przyjmujemy prace w formatach: .doc, .xls, .cdr, .ai, .tif, .jpg, .pdf, .dwg, .plt, itp. na dyskietkach, płytach CD i CD-RW, ZIP'ach, kartach (SD, MS, CF, SM).**, a także pocztą elektroniczną - na adres: biuro@daxer.pl

Dla stałych klientów stosujemy przyjazny i czytelny system rabatowy.